Геологічний факультет КНУ

Геологічний факультет заснувано в 1933 році як геолого-географічний факультет. З 1944 року факультет називався геолого-ґрунтознавчим, а потім геологічним.

Кафедри: Загальної та історичної геології, мінералогії, геохімії та петрографії, геології родовищ корисних копалин, геології нафти і газу, гідрогеології та інженерної геології, геофізики, геоінформатики.

Напрями підготовки: «геологічна зйомка, пошуки та розвідка родовищ корисних копалин», «геологія нафти і газу», «мінералогія, геохімія та петрологія», «гідрогеологія та інженерна геологія», «геофізика», «геоінформатика».

Спеціальності за ОКР «магістр»: «геологія» (зі спеціалізацією економічна геологія), «геохімія і мінералогія», «гідрогеологія», «геофізика», «геоінформатика», «геологія нафти і газу».

Спеціалізації за ОКР «бакалавр»: «геологічна зйомка, пошуки та розвідка родовищ корисних копалин», «геологія нафти і газу», «мінералогія, геохімія та петрологія», «гідрогеологія та інженерна геологія», «геофізика», «геоінформатика».

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>